Hakkımızda

Hakkımızda

01/08/2024

ŞİRKETE BAKIŞ

Geçmişten Gelen Güç

İstanbul Taşçı’nın temelleri 2004 yılında İstanbul Şile yolu üzerinde açtığı butik imalat, depo ve mağaza ile atılmıştır. Üretime Antik Tuğla ile başlayan İstanbul Taşçı, 2009’da Burdur’da Doğal Taş üretim tesisini kurmuştur. Burdur’da Antik Tuğla imalatına devam eden İstanbul Taşçı, 2014 yılında Doğal Taş üretim tesisini Afyonkarahisar’a taşımıştır.
 
İstanbul’da bulunan merkez depo ve mağaza ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.
 
 
Bugün, 20 yıla yaklaşan tecrübe ile, sağlam temeller üzerinde duran İstanbul Taşçı, ana üretim dalı olan Doğal Taş sektöründe, tasarımdan üretime, toptan ve perakende satışa, ihracat ve hammadde ithalatına kadar geniş bir yelpazede faaliyetlerini tam entegre bir yapılanma ile sürdürmeye devam etmektedir.
 
İstanbul Taşçı Logo
İstanbul Taşçı Logo

Vizyonumuz

01/08/2024

Vizyonumuz, doğal taşların güzelliğini ve doğanın benzersiz estetiğini en yüksek kalitede ve yenilikçi yaklaşımlarla sunarak, müşterilerimize ilham vermek ve yaşam alanlarını özel kılmaktır. Yaratıcılık, uzmanlık ve tutku ile doğal taş dünyasında sınırları aşan bir marka olmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini ve çevresel sorumluluğu ön planda tutarak, her adımda estetik ve kaliteyi birleştirerek, evlerden ticari mekanlara kadar her alanda benzersiz bir iz bırakmak istiyoruz. Doğal taşın benzersiz güzelliğini keşfetmek ve her projede ilham vermek için sürekli araştırma ve geliştirmeye odaklanıyoruz. Geleceğin tasarımlarını, doğal taşların eşsiz dokusunu ve kalitesini sunarak, yaşam alanlarınıza değer katmayı ve müşterilerimizin beklentilerini aşmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

01/08/2024

Misyonumuz, doğal taşlarla estetik, dayanıklılık ve kaliteyi bir araya getirerek, müşterilerimize benzersiz ve özgün yaşam alanları sunmaktır. Yüksek kaliteli doğal taşları, uzmanlıkla işleyerek ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, projelerinize değer katmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için çaba harcıyoruz. Yaratıcı çözümlerle doğal taşın özgünlüğünü ve güzelliğini her proje için en üst düzeyde sunarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Ayrıca, çevresel etkileri en aza indirgemek ve doğal kaynakları korumak adına sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyerek çalışıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve aşmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor, doğal taş dünyasındaki en iyi ve en yenilikçi çözümleri sunmak için çaba gösteriyoruz.

A’DAN Z’YE

Doğal Taş'da Üretim
Satış ve Uygulama

Doğal Taşlar; Dekorasyonda, inşaat sektöründe ve peyzaj düzenlemelerinde estetik ve dayanıklı kullanım imkanı sunarlar. Her biri benzersiz dokular ve renklerle, doğallıkları ve çeşitlilikleriyle her alanda tercih edilebilir.

ShentaWp Ayar